Довіренність

Однією з найпоширеніших форм довіреності є довіреність на представництво інтересів фізичної або юридичної особи перед організаціями, установами, підприємствами або третіми особами. Предмет довіреності залежить від органів, перед якими необхідно представляти інтереси та від мети її видачі, такі як реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття банківського рахунку, участь у судових справах, проведення ділових переговорів та інше.

У довіреності на представництво інтересів повинно бути чітко визначене коло повноважень повіреного та органів, установ, підприємств, перед якими він має право представляти інтереси. Це необхідно, оскільки деякі організації не приймають загальні формулювання довіреності на представництво інтересів , а вимагають чіткої вказівки їх найменування.

Чітко визначені повноваження у довіреності на представництво інтересів допоможуть уникнути перевищення повноважень та вчинення повіреною особою дій, які вона не повинна виконувати.

У нотаріальній довіреності на представництво інтересів зазначається інформація про повіреного, така як ПІБ та місце проживання, а також паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше відомий як ІПН). Для посвідчення довіреності необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За допомогою довіреності на представництво інтересів ви можете передати свої повноваження щодо вирішення різноманітних питань іншій особі, яка діятиме від вашого імені. Водночас, ви залишаєте за собою право контролювати хід виконання доручення і відкликати довіреність в будь-який момент.

Довіреність на представництво інтересів може бути надана як на певний строк, так і безстроково. При цьому, якщо ви встановили термін дії довіреності, то повноваження повіреного зупиняються автоматично по закінченні цього терміну.

Важливо пам’ятати, що довіреність на представництво інтересів може бути використана тільки для тих питань, які були чітко визначені в ній.

Якщо повірений вчинив дії, які не входять до сфери його повноважень, то він несе відповідальність за такі дії.


Отже, перед тим, як скористатися довіреністю на представництво інтересів, важливо ретельно ознайомитися з її умовами та перевірити, чи відповідають вони вашим потребам.

Ми з радістю допоможемо вам з оформленням довіреності та забезпечимо якість та професіоналізм на кожному етапі роботи.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок!

Телефонуйте: